Het Programma van Toetsing en Afsluiting helpt je om allerlei zaken goed te organiseren. Om je op de goede weg te zetten, wordt in het examenjaar en voorexamenjaar gebruik gemaakt van een geheel vernieuwd Examenreglement dat het oude reglement vervangt. Het is van belang dat je goed op de hoogte bent van wat er dit jaar allemaal moet gebeuren. Schoolexamens zijn nu eenmaal een belangrijke zaak voor jou en de school. We willen allemaal dat dit jaar goed verloopt en er geen onduidelijkheden zijn over wat je moet kunnen en kennen.
Ook dit schooljaar zal je mentor de map met je doornemen en je wijzen op de belangrijkste bepalingen. Maar heb je toch nog vragen, stel die dan aan je mentor of afdelingsleider. Bespreek de inhoud met je ouders. Die steunen je met je studie en moeten dus ook weten wat er allemaal in een jaar gaat gebeuren.
Kortom: deze map is er om voor te zorgen dat je een goed jaar tegemoet gaat. Een jaar dat helemaal niet zo moeilijk is, als je maar verstandig studeert.