Nieuws

Open Dag zaterdag 2 februari

Open Dag zaterdag 2 februari

Hierbij de laatste informatie voor onze Open Dag van zaterdag 2 februari. We starten onze lesjes voor leerlingen uit groep 8 en 7 om 9.30 uur. Het is handig wat eerder te komen in verband met de drukte. Woont u dichtbij, dan is op de fiets komen een aanrader. Komt u met de auto, dan kunt u parkeren bij onze school, in de omgeving van de school of bij het Lange Land ziekenhuis. We hebben - voor als u weer naar huis gaat - gratis uitrijkaarten van het Lange Land ziekenhuis voor u klaar liggen. De lesjes zijn voor onze leerlingen. Die duren van 9.30 tot 11.00 uur. Daarna zijn ouders, opa's en oma's, en vriendjes ook welkom op het Alfrink College voor onze Open Dag. Dan kunt u zien dat het Alfrink een goede en leuke school is!