Nieuws

Themaviering Share Your Culture

Themaviering Share Your Culture

Afgelopen dinsdag 19 en woensdag 20 april vond er weer een themaviering plaats op het Alfrink College. Het thema Share Your Culture kwam voort uit het idee van leerlingen om elkaars cultuur te leren kennen. Initiatiefnemers Freshta en Zineb uit de tweede klas hebben dit prachtige idee verder uitgewerkt in de themaviering. Share your culture werd ondersteund door twee gastsprekers Tayfun en Mirko; zij zijn werkzaam bij The Hague Peace Projects. 
Leerlingen met roots in Suriname, Marokko, Irak, de Filipijnen, Polen, Afghanistan en Nederland vertelden over waar zij trots op zijn uit hun cultuur. De zaal werd vervolgens uitgenodigd om deel te nemen aan een vooroordelen quiz. Dit leverde mooie en enerverende gesprekken op. 
We zijn trots op onze leerlingen en de wijze waarop zij Share Your Culture zichtbaar hebben gemaakt in onze school.