Nieuws

Verdrietig nieuws

Verdrietig nieuws

Vandaag ontvingen wij erg verdrietig nieuws Zoetermeer, december 2023Vandaag ontvingen wij het intens verdrietige bericht dat onze leerling Mario Loutfalla, uit de 6 vwo-lichting, in het Prinses Máxima Centrum in Utrecht is overleden.

Mario was sinds februari ziek. Onze kaars brandt voor hem, zijn familie en zijn vrienden en we zijn in gedachten en in gebed bij hen.

We hebben vandaag alle medewerkers en onze leerlingen geïnformeerd. In de stilteruimte houden we de kaars brandend en kunnen leerlingen een berichtje voor Mario en zijn gezin achterlaten. We zorgen goed voor onze leerlingen en elkaar.

Op dit moment kunnen we nog niet overzien hoe de komende dagen gaan verlopen. We houden iedereen op de hoogte.

We wensen iedereen die geraakt is door dit bericht veel sterkte toe.